Кошик
73 відгуків
promo_banner
+380 (68) 217-30-02
+380 (96) 430-50-02
Студія вікон та дверей "Ropavka"

Дверний погонаж Омега

Погонаж для дверей – це декілька видів комплектуючих: дверні коробки, лиштви, добори. Вони підбираються таким чином, щоб відповідати за матеріалом і стилем дверного полотна.

  • Дверна коробка - рамкова конструкція, що закріплюються на стінах дверного отвору. Для установки лиштви та добірного елемента дверна коробка має спеціальні пази. Також в дверних коробок є ущільнювач, який забезпечує додаткову звукоізоляцію і захист від протягів.

  • Лиштви - спеціальні планки, утворюють свого роду раму, що обрамляють дверний проріз і закриває зусилля між ним і стінкою. Ця послуга надає інтер'єру завершеності підкреслює лінії двері. Наличники бувають різних видів: фігурні, плоскі, телескопічні, накладні на шпоні.
  • Дверні добори - нерідко стіни наших квартир виявляються набагато ширше дверної коробки. Щоб це органічно вписалася в отвір і утворив єдине ціле з наличниками, використовується Добірні елементи. Вони монтується таким чином, щоб заповнити зазор між лиштвою і коробкою. Після установки доборів вже не потрібно штукатурна обробка укосів, що значно здешевлює процес монтажу.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner