
Двері квартирні, STRAJ, модель Mirage,комплектація Standard LUX, коробка 130 мм, Securreme 850
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Двері квартирні, STRAJ, модель Mirage,комплектація Standard LUX, коробка 130 мм, Securreme 850»
Вхідні двері у квартиру. Виробник — відома компанія "STRAJ". Нова комплектація STRAJ LUX - Prestige з 3 контурами ущільнення!!
Технічні характеристики:
- Дерний короб — 130 мм, посилена відповідна планка замкових ригелів 5 мм, теплоізоляція — мінеральна кам'яна вата TERMOLIFE (p=115 кг/м2)
- Полотно 95 мм
- Посилений сталевий каркас 1,8 мм із вертикальними ребрами жорсткості
- Сталевий лист на полотні 1,8 мм
- Бронепластина Hardox — це захисний загартований гарячекатаний лист сталі завтовшки 3 мм, встановлюється між замком і зовнішнім листом металу. Завдяки унікальному процесу загартування Hardox бронепластина захищає замок від висвердлювання.
- гумове ущільнення (контур) — 3 шт.
- Замок верхній - Securreme 2019 5k Італія
- Замок нижній - Securreme 2061 Італія
- Броненакладка SR-501
- Циліндр Securreme
- Завжди є в наявності у кольорі Бетон темний/бетон сірий на складі в м. Київ.
Двері в наявності у двох розмірах: 950х2040 і 850х2040.
Термін постачання та встановлення по м. Київ 1-3 робочі дні.
Термін постачання по Україні 1-5 робочих днів.
Можливе виготовлення нестандартних розмірів. Термін виготовлення індивідуальних дверей становить 3-4 тижні.
Для замовлення дверей потрібні основні 2 параметри:
1) Розмір дверей:
Для того щоб вибрати розмір дверей 950 або 850 мм необхідно виміряти ширину отвору дверей. Для цього потрібно, перебуваючи всередині приміщення, поміряти відстань між правим і лівим укосом максимально точно (див. нижче)

Діапазон розмірів отворів для дверей з габаритом 850 становить 870...920 мм,
діапазон допустимих розмірів отворів для дверей 950 мм становить 970...1020 мм.
Висота отвору для стандартних дверей має бути в діапазоні 2070...2120 мм.
2) Сторона відкривання дверей (праві або ліві)
ЯК ВИЗНАЧИТИ СТОРОНУ ВІДКРИВАННЯ ДВЕРЕЙ:
Встаньте обличчям до дверей, при цьому двері будуть відкриватися «на себе». Якщо в такому положенні дверні петлі будуть праворуч, а ручка зліва - двері «праві». Такі двері зручніше відкривати правою рукою. Якщо в зазначеному положенні петлі виявляться ліворуч, а ручка праворуч - двері «ліві».
Після узгодження габариту дверей та сторони відкривання потрібно оформити замовлення. Це можна зробити через сайт або зателефонувати (написати) на один із офісних номерів телефонів або прийти до нас в один із салонів.
Якщо вибрані двері є в наявності, достатньо зробити передоплату у розмірі 1000 грн., залишок можна сплатити у день монтажу дверей монтажній бригаді.
Якщо двері виготовляються на замовлення, тоді передоплата має становити 70% від суми замовлення, залишок на день монтажу дверей.
Купуйте з настроєм!
Потрібна консультація? Напишіть нам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Страж |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Квартирні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Сталь |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Конструктивні особливості | Глухі, З притвором, З порогом, Без фрамуги |
| Обробка поверхні двері | МДФ |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 12 мм |
| Колір | Сірий |
| Особливості двері | Звуконепроникні, Теплоізоляційні, Вогнестійкі, Броньовані |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Клас захисту броньованих дверей | 4 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вага | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Дверний упор | Ні |
| Дверний доводчик | Ні |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 850 мм |
| Висота дверей | 2040 мм |
| Товщина дверей | 95 мм |
| Глибина коробки | 130 мм |
- Ціна: 34 300 ₴




